1 вересня "День знань" Друк
Новини ліцею - Новини ліцею
Написав Administrator   
Вівторок, 01 вересня 2009 09:39
1 вересня у Любомльському професійному ліцеї відбулося свято Першого дзвоника. До занять приступили 175 першокурсників, які обрали професії: електрогазозварник; маляр, штукатур; кухар; столяр, верстатник деревообробних верстатів; кравець; штукатур, лицювальник-плиточник; офіціант бармен.

З словами привітання до учнів звернулись директор ліцею Дутко Володимир Миколайович, колишній директор ліцею Лазарук Валентина Самуїлівна і завідуюча методкабінетом відділу освіти Любомльської райдержадміністрації Солом’янюк Лариса Миколаївна.

Від першокурсників в подарунок для присутніх прозвучала пісня у виконанні учня 10 групи столярів Шатіла Олександра "Чорнобривці"

 

Останнє оновлення на Середа, 30 березня 2011 09:47