| 21 вересня в ліцеї відбулося Свято осені |
|
| Новини ліцею - Новини ліцею | |||
| Написав Administrator | |||
| П'ятниця, 25 вересня 2009 09:49 | |||
|
Учні кожної групи представили по одній композиції і її захист. Особливо відзначилися композиції групи № 13 (кухарі) "Золото осені", № 7 (кравці) "Осінній костюм", № 2 (маляри-штукатури) "Картопляний рай",
Переможці були нагороджені призами
Художній номер групи № 14
|
|||
| Останнє оновлення на Середа, 30 березня 2011 10:27 |