| КОНЦЕРТ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ |
|
| Новини ліцею - Новини ліцею | |||
| Написав Administrator | |||
| Середа, 30 вересня 2009 09:49 | |||
|
1 жовтня у актовому залі ліцею відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівників освіти.
З словами привітання до присутніх у залі звернувся директор ліцею Дутко Володимир Миколайович. Кращі педпрацівники
були нагороджені грамотами. Учні ліцею привітали своїх наставників концертними номерами.
|
|||
| Останнє оновлення на Середа, 30 березня 2011 10:21 |