КОНЦЕРТ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ Друк
Новини ліцею - Новини ліцею
Написав Administrator   
Середа, 30 вересня 2009 09:49
1 жовтня у актовому залі ліцею відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівників освіти.

З словами привітання до присутніх у залі звернувся директор ліцею Дутко Володимир Миколайович. Кращі педпрацівники були нагороджені грамотами. Учні ліцею привітали своїх наставників концертними номерами.

 

Останнє оновлення на Середа, 30 березня 2011 10:21