| Участь у вернісажі-практикумі |
|
| Новини ліцею - Новини ліцею | |||
| Написав Мохнюк О. П. | |||
| Вівторок, 04 лютого 2020 15:19 | |||
|
31 січня 2020 року у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана за сприяння ТОВ «Компанії інтелектуальних технологій» проводився ІІІ Всеукраїнський вернісаж-практикум для сучасних керівників закладів освіти, вчителів і викладачів «Профорієнтація і підприємливість в освітньому процесі й управлінні закладом освіти: сучасний стан, перспективи і виклики».
У вернісажі взяла участь заступник директора з НВР, викладач економічних дисциплін Мохнюк О.П. Програма заходу була цікавою та насиченою. З вітальним словом до усіх учасників звернувся в.о. ректора КНЕУ Колота А.М., який розповів про умови навчання, «студентоцентризм» та пріоритети КНЕУ. Перед присутніми виступили і Начальник відділу взаємодії з соціальними партнерами та регіональними органами виконавчої влади Директорату професійної освіти МОН України Атаманенко Н.В., організатор заходу, кандидат економічних наук Віталій Паздрій. Робота вернісажу була організована по секціях (для керівників і заступників керівників ЗЗСО і ЗПТО та вчителів і викладачів). Тренерами секцій були проведені майстер-класи з питань профорієнтації, підвищення кваліфікації педагогічних працівників, підготовки грантової заявки, презентації навчальних посібників «Ділове спілкування», «Підприємницька діяльність», «Лідерство». Особливе захоплення викликала тестування сучасних ІКТ від ТОВ «Навігатор Систем»: інтерактивної панелі, демонстрація комбінованої інтерактивної панелі-дошки. По закінченні вернісажу учасники отримали сертифікат та дійшли висновку, що освіта-це бізнес, а учень-це наш клієнт. Тому заклади освіти, зобов'язані знайти баланс між тим, щоб бути клієнтоорієнтованими та ефективними в навчальному процесі!!!
|
|||
| Останнє оновлення на Вівторок, 04 лютого 2020 15:35 |