Фестиваль робітничих професій "Волинь FEST-2021" Друк
Новини ліцею - Новини ліцею
Написав Мохнюк О. П.   
Вівторок, 08 червня 2021 10:35

4 червня на Театральному майдані у м. Луцьку пройшов Фестиваль робітничих професій "Волинь FEST-2021", в якому наш навчальний заклад взяв активну участь.

Відкривали свято почесні гості: голова обласної ради Юрій Недопад , начальник управління освіти і науки Людмила Плахотна, директор обласного центру зайнятості Роман Романюк та інші. Ліцей представив продукцію власного виробництва: кулінарні, швейні, столярні вироби, яка користувалася величезним попитом серед жителів м. Луцька та гостей. Наші учні проводили майстер-класи з випікання донатів, оздоблення поверхонь трафаретом. Учасники художньої самодіяльності підготували концертний номер. На завершення фестивалю пройшло нагородження кращих закладів області. За підсумками роботи з художньо-естетичного виховання учнівської молоді ліцей нагороджено грамотою за зайняте ІІ місце, за участь у XXVII обласній спартакіаді- грамотою та кубком за зайняте ІІІ місце, подякою за активну участь у фестивалі "ВолиньFest-2021". Організоване свято пройшло дуже цікаво, пізнавально,


 

Останнє оновлення на Вівторок, 08 червня 2021 10:52