| «Серце - до серця» |
|
| Новини ліцею - Новини ліцею | |||
| Написав Глущенко М.Є | |||
| Понеділок, 19 лютого 2024 10:13 | |||
|
«Серце - до серця» під такою назвою відбувся вечір, до Дня закоханих, в гуртожитку Любомльського професійного ліцею. Організувала захід вихователь Марія Глущенко.
Учні показували свої творчі здібності, прагнули пізнати один одного, формували дружні стосунки, дарували оточуючим гарний настрій, бажали кохання під мирним небом
![]() ![]() ![]()
|