| Позаурочний захід «Вони назавжди залишилися в наших серцях» |
|
| Новини ліцею - Новини ліцею | |||
| Написав Мохнюк О. П. | |||
| Середа, 21 лютого 2024 10:17 | |||
|
«Нехай сьогодні палають свічки пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні у серцях, і пам’ять про них буде вічною», - такими словами було розпочато позаурочний захід «Вони назавжди залишилися в наших серцях» (викладач Світлана Шайдуліна), присвячений Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні. Вони стали уособленням великої людської громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким під час Революції Гідності змінено хід історії нашої держави.
Нехай світла пам’ять про подвиг Героїв укріпить нас у єдності, застереже від бездуховності сьогодні, у період тривожних випробувань нашої країни.
Ліцеїсти схилили голови перед Небесною Сотнею, вшанувавши їх хвилиною мовчання.
Вічна пам’ять Небесній Сотні! Герої не вмирають!
|
|||
| Останнє оновлення на Середа, 21 лютого 2024 11:07 |