Позаурочний захід «Вони назавжди залишилися в наших серцях» Друк
Новини ліцею - Новини ліцею
Написав Мохнюк О. П.   
Середа, 21 лютого 2024 10:17

 

 

«Нехай сьогодні палають свічки пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні у серцях, і пам’ять про них буде вічною», - такими словами було розпочато позаурочний захід «Вони назавжди залишилися в наших серцях» (викладач Світлана Шайдуліна), присвячений Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні. Вони стали уособленням великої людської громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким під час Революції Гідності змінено хід історії нашої держави.
Нехай світла пам’ять про подвиг Героїв укріпить нас у єдності, застереже від бездуховності сьогодні, у період тривожних випробувань нашої країни.
Ліцеїсти схилили голови перед Небесною Сотнею, вшанувавши їх хвилиною мовчання.
Вічна пам’ять Небесній Сотні! Герої не вмирають!
Останнє оновлення на Середа, 21 лютого 2024 11:07