Новий навчальний рік Друк
Новини ліцею - Новини ліцею
Написав Адміністрація   
Вівторок, 03 вересня 2024 00:00

 

Не зважаючи на складні виклики часу:війну, біль, страждання -перший дзвоник пролунав у всіх куточках України.

2 вересня наш ліцей відчинив двері для своїх учнів, учителів та майстрів.

Перший урок на тему "Ми - українці: честь і слава незламним!" пройшов в актовій залі для учнів усіх курсів. З вітальним словом до гостей звернулися директор ліцею Володимир Дутко, волонтер Андрій Дем'янчук, ведучі свята. Музичні вітання подарували учні ІІ-ІІІ курсів Петро Макарук, Богдана Бекерей, Надія Прокоса.

Хвилиною мовчання вшанували всі присутні випускників ліцею, які загинули в російсько-українській війні...

Новий навчальний рік розпочато! З надією на мир, знання, нові можливості та Перемогу!

 


 

Останнє оновлення на Середа, 04 вересня 2024 07:19