Робота з виробничого навчання згідно теми «Шкільне харчування» Друк
Новини ліцею - Новини ліцею
Написав Симчук О.В.   
Четвер, 03 жовтня 2024 09:11

 

В кухні-лабораторії  Любомльського професійного ліцею кипіла робота: проводилася комплексна  робота з виробничого навчання згідно теми «Шкільне харчування» у групі №33 кухарів ( майстер виробничого навчання Оксана Симчук)

Учні  готували візуально привабливі, смачні та корисні страви шкільного харчування, відповідно до нового збірника рецептур Євгена Клопотенка, також розраховували кількість сировини на дані страви, розповідали про технологію їх приготування та вимоги до якості.

За підсумками результату комплексної роботи  учні продемонстрували хороші знання, вміння  та навички, які  зможуть застосувати на виробництві в майбутньому.


 

Останнє оновлення на Четвер, 03 жовтня 2024 12:03