Турнір з настільного тенісу Друк
Новини ліцею - Новини ліцею
Написав Доротюк Т.Р.   
П'ятниця, 22 травня 2026 11:27

 

Турнір з настільного тенісу

21 травня 2026 року Головненська сільська рада організувала змагання з настільного тенісу, які проводились у Згоранському ліцеї.
В змаганнях взяли участь три команди навчальних закладів.
І місце в змаганнях посіла команда Згоранського ліцею, яка була нагороджена кубком.
ІІ місце в змаганнях посіла команда Любомльського професійного ліцею.
Учасники змагань показали свою високу спортивну майстерність і гарно провели час.

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 травня 2026 11:42