| Свято осені в ліцеї |
|
| Новини ліцею - Новини ліцею | |||
| Написав Administrator | |||
| Четвер, 25 вересня 2014 00:00 | |||
|
Осінь на узліссі Фарби розбавляла, Пензликом легенько Листя фарбувала. Осіння пора! Як заворожує вона своєю красою!Все навколо переливається різнобарвними відблисками, зачаровує погляд. 25 вересня погляди учнів, викладачів і майстрів виробничого навчання були прикуті до різноманітності кольорових барв композицій учасників Свята осені, яке проводилось у приміщенні актової зали.
Участь у святкуванні взяли 9 груп. Усі учасники представили композиції на різноманітну тематику. Кожна - по-своєму цікава і оригінальна. Приємно, що пріоритетною темою композицій була любов до України прагнення до її єдності. Особливо сподобались глядачам і журі композиції груп №22 «Ти в моїм серці,Україно», №32 «Ой, у лузі червона калина похилилася», №14 «Осінній подих» На захист своїх витворів учні підібрали пісні, вірші, власну поезію. Порадували своїм співом учні груп №24 (офіціант,бармен) Клімук Ірина, №13 (кухар) Пілюгіна Вікторія, Мороз Яна, №25(кравець) Чуб Юлія. Не залишило нікого байдужим декламування власної поезії Хомич Ольгою з групи №14 (офіціант,бармен) Після завершення свята журі визначили переможців. Залишились відзначеними композиції усіх груп-учасників. За результатами захисту прийняте рішення присудити відповідно: 1-ше місце – групі № 24 (професія офіціант,бармен); 2-ге місце – групі №14 (професія офіціант,бармен); 3-тє місце розділили між собою групи № 25 (професія кравець) і №13 (професія кухар). «Нагорода знайшла своїх героїв-учасників свята» на черговій загальноліцейній лінійці. Усі були нагороджені цінними подарунками.
|
|||
| Останнє оновлення на Понеділок, 27 жовтня 2014 09:04 |