| «Я хочу бачити життя!» |
|
| Новини ліцею - Новини ліцею | |||
| Написав Андрій | |||
| Вівторок, 11 квітня 2017 06:52 | |||
|
Цьогоріч 9 березня по 9 квітня в ліцеї відбувалася в рамках акція «Серце до серця» Всеукраїнського Благодійного фонду. Під гаслом «Я хочу бачити життя!» волонтери закладу збирали кошти для дітей з вадами зору та на вирішення проблем забезпечення обладненням офтальмологічних відділеннь дитячих лікарень України . Дякуємо усім хто долучився та допоміг творити добро. Соціальний педагог Якимлюк І.О.
|
|||
| Останнє оновлення на Середа, 12 квітня 2017 08:20 |