« Посміхнемось щиро Вишні» Друк
Новини ліцею - Новини ліцею
Написав Мохнюк О. П.   
Вівторок, 31 жовтня 2017 00:00

31 жовтня у м. Луцьк відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні».

 

У конкурсі взяли активну участь 14 учасників з усіх професійно – технічних навчальних закладів області.

Від нашого ліцею виступав учень групи № 31 Клекоцюк Дмитро, який читав гумореску Остапа Вишні «Крим».

Щиро вітаємо Дмитра та його керівника Зінчук Тетяну Григорівну з зайнятим ІІ місцем! Бажаємо творчих злетів, успіхів, натхнення!!!

Заст. директора з НВР

 

Мохнюк О.П.

Останнє оновлення на Понеділок, 06 листопада 2017 10:05