| « Посміхнемось щиро Вишні» |
|
| Новини ліцею - Новини ліцею | |||
| Написав Мохнюк О. П. | |||
| Вівторок, 31 жовтня 2017 00:00 | |||
|
31 жовтня у м. Луцьк відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні».
У конкурсі взяли активну участь 14 учасників з усіх професійно – технічних навчальних закладів області. Від нашого ліцею виступав учень групи № 31 Клекоцюк Дмитро, який читав гумореску Остапа Вишні «Крим». Щиро вітаємо Дмитра та його керівника Зінчук Тетяну Григорівну з зайнятим ІІ місцем! Бажаємо творчих злетів, успіхів, натхнення!!!
Заст. директора з НВР
Мохнюк О.П.
|
|||
| Останнє оновлення на Понеділок, 06 листопада 2017 10:05 |