| Осінній вернісаж |
|
| Новини ліцею - Новини ліцею | |||
| Написав Мохнюк О. П. | |||
| Середа, 03 жовтня 2018 07:05 | |||
|
В четвер, 27 вересня, в ліцеї проходило традиційне щорічне Свято осені. Учні підготували чудові композиції з квітів та овочів, в яких продемонстрували свою фантазію, творчість, креативність. Особливо вразили витвори груп №15 «Замріяна осінь», №35 «Я-мавка лісова», №21 «Осінь наша, осінь», №13 «Як Капуста Капустівна квасила капусту» та інші. Цікавими були і захисти осінніх композицій. Оригінальністю відзначились виступи вокальної групи дівчат №13 «А я господиня», учениці групи №14 Конончук Марини, гра на гітарі учня групи №15 Суліка Олександра, декламування вірша учнем групи №14 Черепарою Михайлом. Журі визначило переможців конкурсу наступним чином: Номінація «Осіння композиція» І місце – групи №12, 21; ІІ місце – групи № 13, 33, 35; ІІІ місце – групи № 14,17,32 Номінація «Захист осінньої композиції» І місце – групи №13, 24; ІІ місце – групи № 14, 33; ІІІ місце – групи № 12,21,35 Гран-прі конкурсу отримав учень групи №15 Сулік Олександр.
|