| Пишемо радіодиктан |
|
| Новини ліцею - Новини ліцею | |||
| Написав Грищук В.С. | |||
| П'ятниця, 09 листопада 2018 12:25 | |||
|
Сьогодні, у День української писемності й мови, учні груп №13, №33, №25 писали радіодиктант єдності, який звучав на хвилі Першого каналу UA: Українське радіо.
Офіційне гасло цьогорічного заходу — "пишеморазом". Основна мета диктанту: єднання навколо мови. Радіодиктант – не просто засіб перевірити власну грамотність, а насамперед масштабний національний флешмоб.
|
|||
| Останнє оновлення на П'ятниця, 09 листопада 2018 14:17 |