Пишемо радіодиктан Друк
Новини ліцею - Новини ліцею
Написав Грищук В.С.   
П'ятниця, 09 листопада 2018 12:25

Сьогодні, у День української писемності й мови, учні груп №13, №33, №25 писали радіодиктант єдності, який звучав на хвилі Першого каналу UA: Українське радіо.

Офіційне гасло цьогорічного заходу — "пишеморазом". Основна мета диктанту: єднання навколо мови. Радіодиктант – не просто засіб перевірити власну грамотність, а насамперед масштабний національний флешмоб.


 

Останнє оновлення на П'ятниця, 09 листопада 2018 14:17