| Ансамбль «Перевесло» - призер обласного конкурсу |
|
| Новини ліцею - Новини ліцею | |||
| Написав Мохнюк О. П. | |||
| П'ятниця, 14 грудня 2018 08:38 | |||
|
8 грудня проходив обласний конкурс вокальних ансамблів малих форм «Ми діти твої, Україно», в якому брав участь ансамбль української пісні ліцею «Перевесло» (керівник Андрій Залевський). Ансамбль представив композицію «Ой, я жито та не сіяла» на музику Якова Науменка, слова - народні. Журі високо оцінило виступ наших учнів та присудило почесне ІІІ місце. Щиро вітаємо колектив ансамблю «Перевесло» та його керівника Залевського А.А. з високими здобутками! Успіхів та творчих злетів!!!
|