| Методичний турнір |
|
| Методична робота - Методичний кабінет | |||
| Написав Грищук В. С. | |||
| Вівторок, 14 грудня 2021 15:52 | |||
|
У Любомльському ліцеї відбулося засідання методичної комісії педпрацівників ресторанного господарства та легкої промисловості. Проходило засідання у нетрадиційній формі – методичний турнір. Метою було налаштування учасників Турніру на спільне поглиблення, розширення та накопичення знань із методичної проблеми ліцею «Реалізація компетентнісного підходу до навчально-виховного процесу засобами інноваційних технологій». Така форма роботи сприяла розвитку принципу партнерства між учасниками Турніру. І як результат – формувалося бажання у членів методичної комісії взаємодіяти між собою, прагнути спільно генерувати ідеї та шукати рішення.
|
|||
| Останнє оновлення на Вівторок, 14 грудня 2021 16:01 |