| «За чисте довкілля» |
|
| Євроклуб - Євроклуб "Ровесник" | |||
| Написав Мохнюк О. П. | |||
| П'ятниця, 22 березня 2019 16:11 | |||
|
Рада міністрів учнівської республіки й члени Євроклубу «Ровесник» долучилася до екологічного флешмобу та 21 березня прибрала територію парку ім. Саманти Сміт, а також надали посильну допомогу в облаштуванні прилеглої території та Костелу Святої Трійці.
|
|||
| Останнє оновлення на П'ятниця, 22 березня 2019 16:12 |