| Свято польської культури |
|
| Євроклуб - Євроклуб "Ровесник" | |||
| Написав Мохнюк О. П. | |||
| Понеділок, 10 червня 2019 15:21 | |||
|
У суботу, 8 червня, в міському будинку культури проходили урочистості з нагоди святкування 10 річниці діяльності товариства польської культури ім. Міхала Огінського. На свято були запрошені учні міських щкіл, які вивчають польську мову, та гості з товариств польської культури з м. Ковеля, Нововолинська, Нетішина (Хмельницька обл.), професійний гурт «Буг-бенд» з м.Бреста (Білорусія) .У концертній прогамі брала участь і учениця нашого ліцею Клекоцюк Валентина з піснею Zdzislawy Sośnickej „Kochac znaczy życ”. Валентина та її керівник Залевський Андрій Андрійович удостоєні дипломів за активну участь у фестивалі.
|
|||
| Останнє оновлення на Понеділок, 10 червня 2019 15:23 |