Ми за мир. Друк
Євроклуб - Євроклуб "Ровесник"
Написав Зданевич О. Г.   
Понеділок, 28 вересня 2020 06:58

21 вересня у ліцеї  відбулася виховна  година "Ми за мир".

група  №12 - столяри класний керівник Голян О. І.

Активну участь у проведенні якої  взяли й  учасники  євроклубу "Ровесник". Метою  заходу було  виховання в учнів патріотичних  почуттів, бажання жити та працювати  у мирі, дружбі та злагоді. Виховна година була цікавою та  пізнавальною.

Останнє оновлення на Понеділок, 28 вересня 2020 07:09