| Ми за мир. |
|
| Євроклуб - Євроклуб "Ровесник" | |||
| Написав Зданевич О. Г. | |||
| Понеділок, 28 вересня 2020 06:58 | |||
|
21 вересня у ліцеї відбулася виховна година "Ми за мир". група №12 - столяри класний керівник Голян О. І. Активну участь у проведенні якої взяли й учасники євроклубу "Ровесник". Метою заходу було виховання в учнів патріотичних почуттів, бажання жити та працювати у мирі, дружбі та злагоді. Виховна година була цікавою та пізнавальною.
|
|||
| Останнє оновлення на Понеділок, 28 вересня 2020 07:09 |