Нам є ким гордитись Друк
Євроклуб - Євроклуб "Ровесник"
Написав Administrator   
Вівторок, 14 жовтня 2014 00:00

Ще одна зустріч із учасником АТО пройшла у ліцеї. На урок мужності 14 жовтня завітав до нас випускник Склянчук Сергій, житель села Куснище.

Ще кілька років тому він служив розповіді гостей, запрошених у ліцей, а сьогодні сам опинився в цій ролі.

Учні слухали його із захопленням, не скупилися на запитання. А розповідати Сергію було що.

На його долю припали і криваві події під Волновахою і поранення.

Усе він пройшов достойно.

Ми пишаємось нашими випускниками – справжніми, мужніми захисниками.

Героям Слава!

Останнє оновлення на Понеділок, 20 жовтня 2014 07:49