| Продовжуємо співпрацю |
|
| Євроклуб - Євроклуб "Ровесник" | |||
| Написав Administrator | |||
| Четвер, 23 квітня 2015 00:00 | |||
|
29 квітня 2015 року наш ліцей зустрічав польську делегацію із міста Влодава на чолі з вуйтом гміни Савіцким Тадеушем, віце-старостою Влодавського повіту Панасюком Тадеушем та директором об’єднання шкіл заводових та ліцею м. Влодави паном Євгенієм Омельчуком.
|
|||
| Останнє оновлення на Четвер, 30 квітня 2015 14:31 |