Заключне засідання євроклубу "Ровесник" Друк
Євроклуб - Євроклуб "Ровесник"
Написав Administrator   
П'ятниця, 05 червня 2015 00:00

На заключному засіданні євроклубу " Ровесник " за круглим столом учасники обговорювали питання: Європа починається з нас: я вже змінюю Україну, а ти?

Усім відомо, що один в полі - не воїн, тож у євроклубівців разом це виходить ось так:

1. Ми українці, ми любимо свою Батьківщину, Україну.

2. Ми патріоти, ми віримо у мирне, щасливе майбутнє України. ( Посильна допомога, підтримка бійцям АТО, співпраця із волонтерами, участь у акціях " Від серця до серця ")

3. Ми вивчаємо українську історію, шануємо українські традиції і звичаї. Наш девіз: "Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього."

4. " Учитесь, читайте і чужому навчайтесь..." – заповідав Т. Шевченко. І ми вивчаємо історію, традиції і звичаї інших народів.

5. Ми старанні у навчанні, ми будемо майстрами-професіоналами своєї професії. ( Участь у конкурсах професійної майстерності та предметних тижнях.)

6. Ми любимо і бережемо природу. " Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять" – це наш девіз. (Прибирання території, участь у акціях " Добрі справи", прибирання польського кладовища )

7. Ми за здоровий спосіб життя, ми любимо спорт. (Змагання, походи, екскурсії )

8. Ми за доброту, людяність, щирість.

" Віддай людині крихітку себе,

за це душа наповнюється світлом" Л. Костенко

Учасники із захопленням згадували всі заходи, що проводились протягом року. У ліцеї проводилось анкетування учнів " Твоя громадянська позиція "Результати показали, що учні не байдужі до подій, що відбуваються в Україні, вірять у щасливе європейське майбутнє свого народу. Також учні висловили свої думки про поняття "Я – громадянин України " Для них це людина, яка пишається своїм походженням, розмовляє українською мовою, підтримує традиції,вільна, щаслива, розумна, працьовита, впевнена у собі.

Останнє оновлення на Вівторок, 09 червня 2015 09:08