| Протягом квітня- травня євроклубівці вивчали історію, культуру, традиції Японії. |
|
| Євроклуб - Євроклуб "Ровесник" | |||
| Написав Admin | |||
| Четвер, 22 червня 2017 08:33 | |||
|
16.05.17р. учасники євроклубу взяли участь в онлайн вікторині „Знавці Японії ” та показали хороші результати. 01.06.17р. цікаво пройщов географічний турнір „Японія серед країн світу”, проведений для учнів І курсу. 02.06.17р. на тематичному заході „Японське диво” учні ознайомились із особливостями економічного та політичного розвитку Японії. 08.06.17р. виховна година „Країна вранішнього сонця”, що пройшла у групі №23 завершила вивчення Японії.
|
|||
| Останнє оновлення на Четвер, 22 червня 2017 08:48 |