| Цікава і приємна подорож!!! |
|
| Євроклуб - Євроклуб "Ровесник" | |||
| Написав Мохнюк О. П. | |||
| Четвер, 25 січня 2018 12:15 | |||
|
Вже стало доброю традицією для учнів ліцею на новорічні свята відвідувати інтеграційний центр «Замлиння», яким опікується отець Ян. Ось і в цьому році учасники ансамблю народної пісні «Перевесло» та члени Євроклубу «Ровесник», що діє на базі ліцею, відвідали інтеграційний центр, поспівали колядок польською та українською мовами. Цікавою була й розважальна програма, організована отцем Яном. Катання на санках по зимовому сніжному лісі, фотосесія на фоні чудової поліської природи, екскурсія інтеграційним центром, смачний домашній обід сприяли гарному настрою педагогів і учнів. Отець Ян розповів про розширення центру: ремонт та обладнання ще одного корпусу, де буде знаходитись їдальня, каплиця та гостьові кімнати. Приємно бачити, що кожного разу інтеграційний центр поповнюється новими картинами, іконами, які залишають в знак подяки вдячні художники-пленери. Ось і цього разу ми любувались іконами Георгія Побідоносця, Матері Божої. Вразила нас і картина, виконана розписом по склі, із зображенням Любомльського костелу Святої Трійці, яку подарували центру чудова художниця, майстер пензля Блонська Наталія та її учениця Станіславчук Тетяна. Коли спілкуєшся з отцем Яном мимоволі ловиш себе на думці, що неважливо якої національності чи віросповідання людина, де вона народилась і виросла. Важливіше те, що вона віддає оточуючим. Отець Ян – приклад безкорисливої безмежної любові, великого милосердя, добра, яке він дарує усім людям. Хочеться побажати отцю Яну: « Нехай ласкавий Господь щедро благословляє усі дні Вашого життя, дарує здоров’я, радість, мужність на многая літа».
Заступник директора з НВР Мохнюк О.П.
|