| До Дня Європи |
|
| Євроклуб - Євроклуб "Ровесник" | |||
| Написав Зданевич О.Г. | |||
| Субота, 05 травня 2018 08:05 | |||
|
На черговому засіданні євроклубу ”Ровесник„ , учні ліцею мали змогу взяти участь у диспуті. ”Я – громадянин європейської держави„ , а також висловили свої думки про нормативні та негативні наслідки вступу України до ЄС.
|