| Свято профтехосвіти |
|
| Новини ліцею - Новини ліцею | |||
| Написав Administrator | |||
| П'ятниця, 03 червня 2011 00:00 | |||
|
3 червня 2011 року на Театральному майдані м. Луцька. відбулося Свято профтехосвіти. – – -
ФОТО АЛЬБОМ - у фотоальбомі є 22 фото, запрошуємо всіх для перегляду
|
|||
| Останнє оновлення на Середа, 08 червня 2011 08:04 |