Виробниче навчання у групі №13. Друк
Новини ліцею - Новини ліцею
Написав Карпухіна Н. В.   
Четвер, 10 червня 2021 09:46

Учні групи №13 (кухарі) на уроці виробничого навчання під керівництвом майстра в/н Світящук Т. П. проводили перевірочні роботи. Застосовуючи всі свої знання і вміння отримані в ліцеї, учні готували страви, дотримуючись технологічного процесу, вимог санітарії, гігієни та безпечних умов праці. Майстер в/н задоволена результатами роботи своїх учнів. Страви були смачні і гарно оформлені.


 

Останнє оновлення на Четвер, 10 червня 2021 09:54