| Осінь-чарівниця завітала у ліцей |
|
| Новини ліцею - Новини ліцею | |||
| Написав Administrator | |||
| Вівторок, 18 вересня 2012 00:00 | |||
|
Доброю традицією в ліцеї стало проводити Свято осені. 20 жовтня відбулася виставка – конкурс осінніх композицій ,присвячена красі матінки - природи та вдячності щедрій осені. ГАктовий зал ліцею замайорів всіма барвами веселки ,наповнився ароматами різнобарвних квітів, фруктів, овочів. Вражає тематика представлених композицій : «Їхав, їхав козак містом», «Забузька криниченька», «А мій милий вареничків хоче», «Пішла кума до кумоньки в суботу», «Село- війна», «Веселий город», «Чарівні барви осені», «Я дівчина – калина, живу на Україні», «Дівчина -весна», «Хай квіти будуть на рідній землі». Не менш захоплюючим був і захист представлених витворів. Жартівливі, ліричні пісні, авторські вірші, щедрі вітання линули зі сцени актового залу. Нелегко було визначити переможців , адже, дивлячись на витвори учнівської фантазії, перехоплює дух. Компетентне журі оцінило роботи, визначило найкращі і нагородило грамотами та солодкими призами. Цьогорічне Свято осені було надзвичайне , мало гарний творчий задум, наповнило наші серця теплом і любов’ю, а душі радістю.
ФОТО АЛЬБОМ - у фотоальбомі є 25 фото, запрошуємо всіх для перегляду
|
|||
| Останнє оновлення на П'ятниця, 28 вересня 2012 14:23 |