Методичний турнір Друк
Методична робота - Методичний кабінет
Написав Грищук В. С.   
Вівторок, 14 грудня 2021 15:52

У Любомльському ліцеї відбулося засідання методичної комісії педпрацівників ресторанного господарства та легкої промисловості. Проходило засідання у нетрадиційній формі – методичний турнір.

Метою було налаштування учасників Турніру на спільне поглиблення, розширення та накопичення знань із методичної проблеми ліцею «Реалізація компетентнісного підходу до навчально-виховного процесу засобами інноваційних технологій».

Така форма роботи сприяла розвитку принципу партнерства між учасниками Турніру.

І як результат – формувалося бажання у членів методичної комісії взаємодіяти між собою, прагнути спільно генерувати ідеї та шукати рішення.


 

Останнє оновлення на Вівторок, 14 грудня 2021 16:01