| Я народився і жив для добра і любові |
|
| Бібліотека - калейдоскоп подій | |||
| Написав Administrator | |||
| Вівторок, 23 вересня 2014 00:00 | |||
|
18 вересня в актовому залі ліцею відбулась літературна композиція «Я народився і жив для добра і любові», присвячена 120 –річчю від Дня народження письменника, кінорежисера, кінодраматурга, художника, класика світового кінематографу О. Довженка. Ведучі заходу ознайомили присутніх з біографією О. Довженка та його неперевершеним талантом в кінематографії, розкрили трагізм долі митця, багатогранність його творчості. Також було продемонстровано окремі епізоди художніх фільмів, знятих письменником. Костя Карпенко (учень 31 групи) від імені О. Довженка емоційно та образно передав душевні переживання автора, зачитавши уривки його «Щоденника». Були представлені твори письменника, з якими можна ознайомитись в бібліотеці ліцею. Такі заходи формують національну культуру, менталітет, український спосіб мислення і сприйняття світу.
|
|||
| Останнє оновлення на Вівторок, 23 вересня 2014 08:01 |