| За чисте довкілля |
|
| Бібліотека - калейдоскоп подій | |||
| Написав Козир О. О. | |||
| Четвер, 19 квітня 2018 11:21 | |||
|
18 квітня, за ініціативи публічної бібліотеки Любомльської міської ради, учні нашого ліцею разом із бібліотекарем закладу взяли участь у прибиранні міського парку Саманти Сміт, приуроченого до Всеукраїнського дня довкілля. Учасники заходу позбирали сміття, почистили територію від бур’янів та старого гілля, повитягували із ставків багато непотребу, пляшок. Було зібрано біля десятка величезних мішків зі сміттям, гілля та бур’яни у купки. Учні працювали весело, дружно, завзято. Напевно, не останню роль в цьому відіграли гарна погода, хороша компанія та усвідомлення відповідальності виконуваної справи для рідного міста. Всім, хто працював — велике спасибі!
|
|||
| Останнє оновлення на Четвер, 19 квітня 2018 11:35 |