Турнір по міні-футболу Друк
Новини ліцею - Новини ліцею
Написав Доротюк Т.Р.   
Понеділок, 25 березня 2024 10:19

 

22 березня 2024 року в спортивному залі Любомльського професійного ліцею відбувся турнір з міні-футболу серед Рівненського, Гущанського, Забузького, Олеського ліцеїв та Любомльського професійного ліцею. Даний турнір проводився з метою популяризації спортивної гри футбол та здорового способу життя серед учнівської молоді. Ігри відбували в напруженій безкомпромісній боротьбі, оскільки кожна команда прагнула здобути перемогу. Юні спортсмени показали неабияку наполегливість, спритність, майстерність у володінні м’ячем, тактичні здібності, витривалість та чудову гру. Команда Забузького ліцею впевнено перемогла своїх соперників та посіла перше місце. Друге місце в турнірі здобула команда Любомльського професійного ліцею, третє місце в турнірі посіла команда Олеського ліцею. Всі учасники отримали безліч емоцій від гри. Після закінчення змагань відбулась церемонія нагородження переможців. Також користуючись нагодою хочемо висловити свою вдячність за підтримку в організації турніру начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Рівненської сільської ради Даниш Наталії та директору Олеського ліцею Марчук Валентині Петрівні.

Вітаємо всіх учасників змагань та бажаємо подальших спортивних перемог.



 

Останнє оновлення на Понеділок, 25 березня 2024 10:45