Новини
Методична робота
Самоврядування
Пошук
| Турнір по міні-футболу |
|
|
| Новини ліцею - Новини ліцею | |||
| Написав Доротюк Т.Р. | |||
| Понеділок, 25 березня 2024 10:19 | |||
|
22 березня 2024 року в спортивному залі Любомльського професійного ліцею відбувся турнір з міні-футболу серед Рівненського, Гущанського, Забузького, Олеського ліцеїв та Любомльського професійного ліцею. Даний турнір проводився з метою популяризації спортивної гри футбол та здорового способу життя серед учнівської молоді. Ігри відбували в напруженій безкомпромісній боротьбі, оскільки кожна команда прагнула здобути перемогу. Юні спортсмени показали неабияку наполегливість, спритність, майстерність у володінні м’ячем, тактичні здібності, витривалість та чудову гру. Команда Забузького ліцею впевнено перемогла своїх соперників та посіла перше місце. Друге місце в турнірі здобула команда Любомльського професійного ліцею, третє місце в турнірі посіла команда Олеського ліцею. Всі учасники отримали безліч емоцій від гри. Після закінчення змагань відбулась церемонія нагородження переможців. Також користуючись нагодою хочемо висловити свою вдячність за підтримку в організації турніру начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Рівненської сільської ради Даниш Наталії та директору Олеського ліцею Марчук Валентині Петрівні. Вітаємо всіх учасників змагань та бажаємо подальших спортивних перемог.
|
|||
| Останнє оновлення на Понеділок, 25 березня 2024 10:45 |










