forex trading logo

Пошук

Абітурієнту
ПРАВИЛА ПРИЙОМУ

"Погоджено"

Начальник управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації

__________________ Плахотна Л.В.

«____»  _________2017р.

«Затверджую"

Директор Любомльського професійного ліцею

__________________ Дутко В.М.

«___» ____________ 2017р.

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ

До Любомльського професійного ліцею на 2018рік

І. Загальна частина

1.1. До Державного професійно-технічного навчального закладу "Любомльський професійний ліцей" приймаються громадяни України.

1.2. Громадяни України мають рівні права на здобуття професійно-технічної освіти відповідно до своїх здібностей і нахилів незалежно від національності, раси, статі, соціального і майнового стану, світоглядних і політичних переконань, ставлення до релігії, віросповідання, стану здоров'я, місця проживання та інших обставин.

Особа,  яку  визнано  біженцем  або  особою, яка потребує додаткового  захисту,  має  рівне  з громадянами України право на  освіту.

Обмеження допускаються за медичними та віковими показниками, а також показниками професійної придатності, що визначаються Кабінетом Міністрів України.

1.3. Прийом громадян до Любомльського професійного ліцею здійснюється для здобуття професій за освітньо-кваліфікаційним рівнем: кваліфікований робітник.

1.4. Прийом громадян на первинну професійну підготовку в рамках  державного/регіонального замовлення здійснюється за рахунок видатків обласного/місцевого бюджету та міжбюджетних трансфертів з державного бюджету.

1.5. Прийом громадян понад державне/регіональне замовлення, а також перепідготовка та підвищення кваліфікації здійснюються за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб.

 
ПРАВИЛА ПРИЙОМУ

до Любомльського професійного ліцею на 2013/2014  навчальний рік

I. Загальна частина

1.1.До Любомльського професійного ліцею  приймаються громадяни  України, які мають повну чи базову загальну середню освіту, достатню для оволодіння робітничими професіями.

1.2.Громадяни України користуються рівними правами при вступі до           ліцею  відповідно до своїх здібностей і нахилів. Обмеження допускаються за медичними та віковими показниками, а також показниками професійної придатності, що визначаються Кабінетом Міністрів України.

 

 
Перелік професій

 

На 2017 рік ліцей приймає юнаків і дівчат віком від 15 років на навчання за професіями згідно ліцензії АЕ № 527911від 06.01.2015р.  в такій кількості:

1. У відділення на базі базової загальної середньої освіти з отриманням повної загальної середньої освіти.

Термін навчання - 3 роки:

Маляр, штукатур -30 осіб; освітньо-кваліфікаційний рівень випускників -маляр 4                  розряд, штукатур  4 розряд;

Кравець - 25 осіб, рівень кваліфікації випускників - кравець 4 розряд;

Термін навчання - 2,8 року:

Кухар - 30 осіб, рівень кваліфікації випускників - кухар 4 розряд;

ІІ. У відділення на базі повної  загальної середньої освіти.

Термін навчання – 10 місяців:

Штукатур, лицювальник-плиточник -25 осіб.

Освітньо-кваліфікаційний рівень випускників-штукатур 3 розряд, лицювальник-                    плиточник 3 розряд;

Термін навчання – 1,5 року:

Офіціант, бармен –25 осіб.

освітньо-кваліфікаційний рівень випускників - офіціант 4розряд, бармен 4 розряд.

Професія кухар - наше покликання

З давніх - давен  молода господиня, яка прагнула осягнути всі премудрості кулінарної справи, до всіх дрібниць доходила сама або з допомогою матері. І лише через багато років постійного  практикування жінка могла назватися  справжнім кулінаром.

Тепер, щоб стати кухарем, достатньо поступити на навчання в один з професійних ліцеїв, де готують названих робітників. До таких ліцеїв  належить і Любомльський.

Кухарську майстерність,починаючи з азбуки і до так званих « секретів кухарського мистецтва», учні опановують в обладнаних кабінетах і лабораторії. В дегустаційному залі проводяться вступний і заключний інструктажі. Під час виробничого навчання учні працюють в кухні – лабораторії за робочими столами.

Головне для кухаря – це вміння , фантазія і натхнення, бажання і клопітка праця.

Кухар -  це винахідник який все життя перебуває в пошуку для того щоб творити. Щоб стати кухарем необхідно мати хороший смак,  творчу натуру.

Куховарський фах – один з найпочесніших і найпотрібніший у всі часи, тому наших випускників завжди чекають підприємства громадського харчування.

Якщо Ви вважаєте що ця професія саме для Вас, то пам’ятайте Любомльський професійний  ліцей чекає на Вас.

 

 

Професія Кравець

Починаючи з дитинства, кожна людина бажає гарно одягатися. Як це зробити, щоб було економно, стильно і, головне, модно? Дуже просто – прийти на навчання в наш професійний ліцей, де ви навчитеся цій професії. Будете вміти виготовляти різноманітні швейні вироби – постільну і столову білизну, нічні сорочки, сукні, халати, блузи, спідниці, штани, жакети, чоловічі сорочки…

До ваших послуг навчальні кабінети, майстерні.

 

 

Професія Столяр

Професія столяра не втрачає своєї актуальності. У нас час будь яке будівництво не може обійтись без умілих рук столяра його професіоналізму.

У його руках дерево оживає. Набирає потрібних розмірів і форми, готове служити довго і надійно.

Столяр – багатопрофільна професія, яка дозволяє людині знайти застосування своїм знанням та вмінням у різних галузях. Сучасний столяр виконує на сучасному обладнанні цілий комплекс робіт: займається обробкою деревини, виготовленням виробів з неї, їх монтажем. Жодна будова не може обійтись без столяра. Столяру під силу виготовлення не лише простих виробів з дерева, але і меблів. У столярній справі приховані величезні можливості для раціоналізації та винахідництва.

Якщо ви хочете пізнати таємницю деревини, стань столяром.

 

 

Професія Маляр-штукатур

Професія штукатура, як і майже всі будівельні професії, є досить давньою. Серед оздоблювальних робіт штукатурні на будівництві займають чи не найважливіше місце. За даними археологічних досліджень ще 5 тисяч років тому в будівництві широко використовувалась гіпсова штукатурка, що в перекладі з італійської мови означає "оздоблення, спорядження". Свою назву професія штукатура отримала від основного матеріалу, з яким доводиться мати справу будівельнику. Штукатур - це оздоблювальний робітник що наносить на поверхню різні конструктивні елементи будівлі (стін, перегородок, перекриттів, колон) з метою вирівняти ці поверхні, покращити їх санітарні та теплотехнічні характеристики, надати їм певної форми та фактури. Штукатурні роботи сприяють досягненню довговічності споруд, архітектурно-декоративної привабливості. У роботі штукатур виконує такі основні операції:виготовлення розчину з сухих готових розчинних матеріалів і сумішей; накладання розчину на поверхню, що підлягає штукатурці; вирівнювання та загладжування поверхонь тощо. Результати роботи штукатура завжди на видноті, тому кажуть, що його робота є візитною карткою всіх будівельників, які споруджували будівлю. Штукатур є тим будівельним фахівцем, від якості роботи якого залежить, як буде виглядати будинок після введення його в експлуатацію. Висококваліфікований штукатур за своїм рівнем наближається до художника. Результати роботи штукатура завжди на видноті, тому кажуть, що його робота є візитною карткою всіх будівельників, які споруджували будівлю.

Професія «маляра» має багатовікову історію. Люди здавна прикрашали своє житло, храми, палаци. Нині на будь-якому будівництві: житлового будинку, промислової споруди чи приміщення громадянського призначення неодмінно наступає відповідальний момент оздоблювальних робіт. Саме після них можна говорити, що новий об'єкт завершено. В будівництві роль маляра дуже велика. Де штукатур, там і маляр - так вони і йдуть один за одним. Маляр покриває фарбами і лаками стіни, стелі, підлоги, двері і інші елементи будівель і споруд при їх остаточній обробці. Маляр не лише забарвлює поверхні, але і обклеює їх шпалерами і іншими гнучкими облицювальними матеріалами. Пішли в минуле ті часи, коли маляр користувався лише кистю і відром. Сучасний маляр широко користується можливими інструментами і механізмами. Це електрозмішувачі, шліфувальні машини, електрощітки, електричні краскопульти, агрегати для пневматичного розпилювання малярних складів та ін. Маляр не лише працює з цими механізмами, але і регулює їх і настроює. Також фахівець повинен добре знатися на законах гармонійного поєднання кольорів. Хороший маляр той, хто відчуває незадоволення, коли бачить неправильно підібрані фарби або недбале забарвлення. Маляр живе в світі фарб, як музикант в світі звуків. Основне навантаження в роботі маляра падає на зір. Гострота зорового розрізнення потрібна для контролю якості поверхні (жорсткостей, горбків, подряпин, вм'ятин). Дії маляра відрізняються ритмічністю, причому робоче навантаження в основному падає на провідну руку. Певне значення має відчуття рівноваги, оскільки маляру часто доводиться працювати на висоті (на підмостях, сходах, козлах, люльках). Важливу роль в роботі маляра відіграють розумові процеси. Йому потрібно робити розрахунки малярних складових, вимірювати площу забарвлення, знатися на технологічній документації. Окрім художнього смаку, кольоровідчуття і окоміру, дуже велике значення має акуратність, оскільки маляр працює в основному з рідкими матеріалами, які мають здатність розбризкуватися, стікати. Тому необхідно завжди точно дозувати як свої рухи, так і кількість фарби, що наноситься на поверхню. Акуратність також необхідна при обклеюванні стін шпалерами, оскільки вони легко забруднюються і рвуться в процесі роботи. Особливо важлива акуратність для маляра у зв'язку з тим, що його професія відноситься до профілю обробних робіт. Це кінцеві операції, після яких все в новій будівлі повинно бути чистим і красивим, без плям і помарок. Маляр вирушає з будівництва останнім, його робота завершує всю працю колективу будівельників. Він приносить радість людям, що заселяються в нові квартири: це дозволяє йому самому переживати почуття величезного задоволення. Справжній маляр - хороший художник.

 

 

 
Перелік документів
Новая страница 2

Вступники подають особисто заяву про вступ до Любомльського професійного ліцею, вказуючи обрану професію, форму навчання, місце проживання, до якої додають:

 • документ про освіту (оригінал) за умови вступу на денну форму навчання за державним замовленням; в інших випадках – оригінал або завірену копію;

 •  медичну довідку за формою 086-О;

 •  6 фотокарток розміром 3 х 4 см;

 •  копію паспорта або свідоцтва про народження вступника;

 •  копії документів, що дають право на пільги до вступу в Любомльський професійний ліцей (за наявності).
   

      Вступники пред’являють особисто документ, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України, військовий квиток або посвідчення про приписку (відповідно до вимог статті 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»), свідоцтво про народження – для осіб, які за віком не мають паспорта, або інший документ, який засвідчує особу і громадянство).

Особи, які направляються на навчання підприємствами, установами, організаціями, додають до заяви про вступ відповідний документ.

 
Перелік документів

Перелік документів, що подаються вступниками:

 • Заява;
 • документ про освіту в оригіналі;
 • медична довідка за формою 086-У;
 • 6 фотокарток розміром 3х4см;
 • копія свідоцтва про народження або паспорта;
 • трьохстороння угода про навчання і працевлаштування;
 • довідка про склад сімї;
 • ідентифікаційний код.

 

 
« ПочатокПопередня12НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Вхід користувачівЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ditypolice@mvs.gov.uaЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Профорієнтаційний термінал Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Волинській області

Офіційний сайт Шацького благочиння Володимир-Волинської єпархії

Paradise Hosting Ukraine

Система Orphus
.