Калейдоскоп подій
День студента PDF Друк
П'ятниця, 30 листопада 2018 15:05

17 листопада відзначається Міжнародний День Студента. Це свято, якого чекають всі студенти країни, аби відпочити від навчання і розслабитися.

Останнє оновлення на П'ятниця, 30 листопада 2018 15:05

Тренінг для тренерів PDF Друк
Понеділок, 19 листопада 2018 17:00

12 листопада голова правління ГО «Волинські перспективи» Пархом’юк Ніна Володимирівна провела в нашому ліцеї тренінг для тренерів «Протидія та попередження торгівлі людьми в молодіжному середовищі» в рамках проекту «Підвищення обізнаності вразливого населення Волинської області щодо безпечної міграції та працевлаштування».

«Почуй світ!» PDF Друк
Написав Пархонюк І.А.
Середа, 25 квітня 2018 15:25

У період з 2 квітня до 22 квітня 2018 року проходила ХІII Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» допомоги дітям з вадами слуху – «Почуй світ!», головною метою якої є збір коштів для дітей з вадами слуху, з метою придбання медичного обладнання для дитячих лікарень.

Весна іде, красу несе… PDF Друк
П'ятниця, 23 березня 2018 00:00

Весна схожа на дівчину…Така ж гарна, юна, весела і ніжна. І саме цієї пори в ліцеї проводилася конкурсно-розважальна шоу-програма «Міс Весна 2018».

Останнє оновлення на П'ятниця, 30 березня 2018 07:53

«Підліток і закон» PDF Друк
Написав Пархонюк І.А.
П'ятниця, 02 лютого 2018 14:32

У п'ятницю практичний психолог ліцею Пархонюк І.А. провела тренінг для учнів з девіантною поведінкою на тему: « Профілактика правопорушень».

Останнє оновлення на П'ятниця, 02 лютого 2018 14:46

« ПочатокПопередня1234567НаступнаКінець »