Учнівське самоврядування
Фотозона - родзинка ліцею PDF Друк
Написав Андрій Климович
Четвер, 17 жовтня 2019 14:22

Фотозона - це не лише елемент декору, а й чудова можливість створити святковий настрій у навчальному закладі, провести цікаво час на перерві, зробити фото на згадку з улюбленими друзями, викладачами, знайомими, а ще – своєрідна візитівка ліцею.

Останнє оновлення на Четвер, 17 жовтня 2019 14:24

День працівників освіти PDF Друк
Написав Мохнюк О. П.
Понеділок, 07 жовтня 2019 11:11

Одне з прекрасних осінніх свят – День учителя. Урочистості та концерт з нагоди цієї події пройшли у нашому ліцеї у четвер, 3 жовтня.

Директор ліцею, Дутко В.М., привітав усіх працівників з професійним святом  і  вручив грамоти Міністерства освіти і науки України викладачу математики Скороход О.М., Управління освіти, науки та молоді - майстру виробничого навчання Світящук Т.П. та навчального закладу  за заслуги окремим працівникам.

Учні подарували своїм наставникам святковий концерт, а Рада міністрів учнівської республіки нагородила медалями за вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління усіх педагогів.

Останнє оновлення на Понеділок, 07 жовтня 2019 11:12

Плекаймо доброту PDF Друк
Написав Мохнюк О. П.
Середа, 02 жовтня 2019 22:32

1 жовтня, у День ветерана України, Міжнародний день літніх людей, Міжнародний день музики учні ліцею відвідали, з благодійним концертом, психоневрологічний інтернат у с.Руда Любомльського району. Мешканці інтернату залюбки смакували пиріжками, які спекли для них учні-кухарі, з  теплотою та радістю слухали вокальні номери юних артистів та щиро запрошували приїздити частіше в гості.

Такі відвідини сприяють моральному вихованню підростаючого покоління: вчать їх бути добрими, толерантними один з одним, з людьми з обмеженими можливостями, цінувати свої можливості, своїх батьків, поважати людей старшого віку.

Останнє оновлення на Середа, 02 жовтня 2019 22:33

Тренінг «СТОП – БУЛІНГ: попередження жорстокості та насильства серед підлітків» PDF Друк
Написав Пархонюк І.А.
Понеділок, 23 вересня 2019 09:07

Соціальна нестабільність, що склалася у сучасному суспільстві, зумовлює зростання різних відхилень в особистісному розвитку та поведінці підлітків. Це підвищена тривожність, духовна спустошеність, байдужість, цинізм, жорстокість, агресивна поведінка. Особливу увагу привертає проблема насильства в учнівському середовищі, що отримала назву шкільне цькування, а у міжнародній термінології – булінг.

Останнє оновлення на Понеділок, 23 вересня 2019 09:16

У колективі жити з усіма дружити PDF Друк
Написав Пархонюк І.А.
Понеділок, 23 вересня 2019 08:26

18 вересня, у Любомльському  професійному ліцеї, під керівництвом практичного психолога Пархонюк І. А., було проведено адаптаційний тренінг для першокурсників  "У колективі жити з усіма дружити".

Останнє оновлення на Понеділок, 23 вересня 2019 08:59

« ПочатокПопередня12345678НаступнаКінець »