Вісті з відкритих уроків
Тиждень природничо-математичних дисциплін. PDF Друк
Написав Скороход О. М.
Понеділок, 10 лютого 2020 15:58

Саме на уроці хімії , який був проведений у групі №13 на тему «Естери. Реакція естерифікації» , учні дізналися про новий для них клас речовин,їх властивості,   застосування у професійній діяльності кухаря.  Вивчення матеріалу розпочалось із створення проблемної ситуації  із демонстрацією різних  речовин із ароматом.  Викладач  Клекоцюк Т.П.  при поясненні  теми використовувала мультимедійну презентацію, відеоролик, під час перегляду якого учні побачили процес утворення естерів,   наочні демонстрації  їх властивостей .

Позаурочний захід «Математика з зірками» проходив у формі пізнавально-розважальної гри між групами №15 і №13 першого курсу. Учні розповідали біографії, основні досягнення, цікаві факти із життя Ісаака Ньютона, Піфагора, Михайла Пилиповича Кравчука. Продемонструвати ерудицію, кмітливість, логічне мислення присутні могли у ході проведення конкурсів «Бліц-опитування», «Логічний», «Практичний». Викладач Скороход О.М. акцентувала увагу на патріотичні погляди українського математика М.П.Кравчука.

Застосувати набуті знання на практиці учні мали змогу у ході позаурочного заходу «Фізичний калейдоскоп ». Команди «Специ» і «Динамо»  групи №22 столярів змагалися у конкурсах під назвою «Окомір», «Рівновага», «Мудра голова», «Електрик», «Теоретик» та інших.  Кожне завдання, демонстрацію учні обгрунтовували фізичними законами,  поняттями, їх властивостями. Зокрема, присутні  побачили застосування у повсякденному житті явища інерції, законів електричного струму, рівноваги тіл, тертя та інших. Гарного настрою додавали цікаві гуморески, розіграні учнями-вболівальниками.

Цікаво пройшов урок географії на тему «Країни Латинської Америки». Групи учнів захищали проекти по таких країнах, як Бразилія, Аргентина, Колумбія, Перу та інших. Найбільш визначні місця, «візитки» названих держав присутні мали змогу побачити на слайдах мультимедійної презентації. Викладач Зданевич О.Г. провела самостійну роботу в парах як підсумок дослідницької роботи учнів. Продовженням вивчення країн Латинської Америки стали творчі домашні завдання.

Майстер-клас  на тему «Використання хмарних технологій» для усіх бажаючих працівників ліцею провів викладач інформатики Сильчук Б.І.   Учасники  на практиці вивчали основні функції Google Диску, створювали власні акаунти.

Останнє оновлення на Вівторок, 11 лютого 2020 09:19

В ліцеї завершилася Декада професій кухар, бармен, офіціант, кравець. PDF Друк
Написав Грищук В. С.
Понеділок, 23 грудня 2019 11:33

Цікавим, захоплюючим, видовищним був позаурочний захід «Смачний захід із ароматом Батьківщини», який провела викладач Кратюк Т.В. із учнями гр..№13.

Останнє оновлення на Понеділок, 23 грудня 2019 15:10

В ліцеї пройшов Тиждень будівельних професій. PDF Друк
Середа, 04 грудня 2019 15:31

Здобувачі освіти, які навчаються за професією маляр-штукатур, побували на екскурсії в пожежній частині СДПЧ-10 м.Любомль.

Останнє оновлення на Четвер, 05 грудня 2019 08:31

Тиждень МК суспільно-гуманітарних предметів PDF Друк
Четвер, 28 лютого 2019 15:50

Розпочався тиждень відкритим позаурочним заходом у групі №25 «Місце України в інтеграційних процесах Європи та світу», який провела викладач економіки Мохнюк О.П.

Останнє оновлення на Четвер, 28 лютого 2019 16:21

Відкритий урок креслення. PDF Друк
Вівторок, 12 лютого 2019 16:06

Викладач Демчук В.М. дохідливо, цікаво пояснював як виконується спряження, для чого потрібні ці знання учням у їх майбутній професії.

Останнє оновлення на Вівторок, 12 лютого 2019 16:13

« ПочатокПопередня12345678НаступнаКінець »