Кличуть в дорогу стежки нові Друк
Новини ліцею - Новини ліцею
Написав Administrator   
П'ятниця, 03 липня 2015 00:00

Випускний вечір – свято, яке залишає слід у житті кожної людини. У ньому зустрічаються світлі надії і біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання. Приходить час, коли єдина стежина для всіх випускників розходиться у різні напрямки. Завтра перед учнями відкриються тисячі доріг, де кожен з них обере свій особистий життєвий шлях.

30 червня свято випускного вечора завітало і в Любомльський професійний ліцей. В актовому залі зібралися випускники, їх друзі та колеги по навчанню, батьки, весь педагогічний колектив ліцею – всі прийшли привітати учнів. Урочистий вечір розпочався Гімном України. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблого воїна, колишнього випускника Олександра Сацюка. Першим привітав випускників директор ліцею Володимир Дутко, побажав віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості, щасливої самостійної дороги. Тепло та зворушливо привітали випускників також їх майстри та класні керівники, з піснею - вітанням виступила мама одного з них, Тетяна Пілюгіна, заспівавши пісню на музику та слова Лесі Горлицької «Вишита сорочка». Дарували випускникам пісні і їх молодші друзі. Ведучі свята зазначили, що в навчальному закладі учні здобувають не тільки майбутню професію, а й проводять кращі роки юності, зустрічають своє перше кохання та вірних друзів. Випускники подякували всім педагогам і батькам за віддану любов і увагу, за навчання і знання.

І ось хвилююча хвилина вручення атестатів та дипломів. Понад сімдесят випускників груп штукатурів-плиточників, малярів-штукатурів та столярів підтвердили свою професійну майстерність. Враховуючи внесок у матеріально технічну базу училища, високу активність та успішність, багатьом випускникам були оголошені премії. Учні отримали грамоти за активну участь у громадському, спортивному житті навчального закладу. Віктору Сіжуку (випускнику групи малярів-штукатурів) була вручена грамота Міністерства освіти і науки України за активну участь у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності серед учнів професійно- технічних училищ, де учень представляв Волинську область.

Дорогі наші випускники! Ви виросли в сім'ї нашого ліцею, який залишиться вашою візитною карткою, гарантом вашої професійності. Несіть гідно високе звання випускника Любомльського професійного ліцею!

Ваша мрія хай зіркою світить Кличуть в даль Вас далекі шляхи Україно! Ідуть твої діти! Тож тримай їх в обійми свої! Хай щастить Вам на життєвій ниві!!!

 

 

lang=
Останнє оновлення на Понеділок, 07 вересня 2015 11:30