Весняна толока Друк
Учнівське самоврядування - Калейдоскоп подій
Написав Андрій   
Вівторок, 04 квітня 2017 15:18

4 квітня учні та працівники ліцею долучились до участі у загальноміській толоці і впорядковували територію ліцею та парку ім. Саманти Сміт (що навпроти ліцею).

 

Мета акції - не лише впорядкування територій, а й виховання у молоді патріотизму, екологічної свідомості та дбайливого ставлення до природи.

 

Під час прибирання всі працювали завзято, бо розуміли, що чистота і порядок навколо – це візитна картка навчального закладу, прояв любові до міста, в якому навчаються, де проходять найкращі роки їх юності.


Останнє оновлення на Вівторок, 04 квітня 2017 15:28