| Весняна толока |
|
| Учнівське самоврядування - Калейдоскоп подій | |||
| Написав Андрій | |||
| Вівторок, 04 квітня 2017 15:18 | |||
|
4 квітня учні та працівники ліцею долучились до участі у загальноміській толоці і впорядковували територію ліцею та парку ім. Саманти Сміт (що навпроти ліцею).
Мета акції - не лише впорядкування територій, а й виховання у молоді патріотизму, екологічної свідомості та дбайливого ставлення до природи.
Під час прибирання всі працювали завзято, бо розуміли, що чистота і порядок навколо – це візитна картка навчального закладу, прояв любові до міста, в якому навчаються, де проходять найкращі роки їх юності.
|
|||
| Останнє оновлення на Вівторок, 04 квітня 2017 15:28 |