| Милосердя і доброта-людства два крила |
|
| Учнівське самоврядування - Сторінка психолога | |||
| Написав Пархонюк І.А. | |||
| П'ятниця, 21 грудня 2018 08:15 | |||
|
19 грудня практичний психолог Любомльського професійного ліцею Пархонюк І.А. провела захід для дітей з особливими потребами, присвячений Дню Святого Миколая.
Метою заходу було розвивати в учнівської молоді загальнолюдські чесноти, виховувати в їхніх серцях милосердя, добре ставлення до оточуючого світу. Учні ознайомилися із християнськими традиціями, народними прикметами, дізнались про походження та добрі справи Святого Миколая. За допомогою вправи «Дерево добра» - учні перевірили скільки милосердних справ вони зробили за своє життя, та зробили висновки, що добра багато не буває. Дирекція ліцею подбала про щедрі подарунки до свята.
Нехай у нашому житті зустрічається якнайбільше добрих людей а добрий Святий принесе щастя у сім’ї і благополуччя, та мир рідній Україні.
|