Новини ліцею
Незабутня екскурсія PDF Друк
Написав Козир О. О.
П'ятниця, 24 січня 2020 15:05

У нашому ліцеї вже склалася  добра  традиція : щорічно лідери учнівського самоврядування  відвідують цікаві місця України.  Новорічно - різдвяні свята  завершились цікавою поїздкою наших учнів до чарівного міста Луцька.

Останнє оновлення на П'ятниця, 24 січня 2020 15:31

Турнір по волейболу PDF Друк
Написав Доротюк Т. Р.
П'ятниця, 24 січня 2020 14:41

23 січня  2020 року в спортивному залі  Любомльськоого професійного ліцею проводився турнір  по волейболбу присв"ячений до Дня  Соборності України.

Останнє оновлення на П'ятниця, 24 січня 2020 15:05

Україна – єдина країна ! PDF Друк
Написав Литвинюк Т. Я.
Четвер, 23 січня 2020 22:33

22 січня Україна щороку відзначає державне свято – День соборності України з нагоди проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.  Високий принцип соборності своїх земель – найблагородніший у світі ідеал, до якого прагне кожна нація.

Останнє оновлення на П'ятниця, 24 січня 2020 15:31

Новий рік завітав у ліцей PDF Друк
Написав Козир О. О.
П'ятниця, 27 грудня 2019 11:48

Закінчення першого семестру навчального року  співпадає з довгоочікуваними Новорічними  та Різдвяними святами, яких так чекають  і діти, і дорослі. 25 грудня в ліцеї завітала Новорічна казка разом з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, танцями, піснями.

Останнє оновлення на Субота, 28 грудня 2019 11:08

Ліцеїсти створюють новорічну атмосферу PDF Друк
Написав Мохнюк О. П.
Середа, 25 грудня 2019 00:00

Напередодні Нового 2020 року та Різдва Христового члени Ради міністрів учнівської республіки та учасники євроклубу «Ровесник» Любомльського професійного ліцею створювали новорічну атмосферу, затишок,                             оформляли фотозони, актову залу та коридори,  прикрашали ялинки, допомагали оздобити костел Святої Трійці та взяли участь у різдвяній месі, яку відслужив отець Ян Бурас. Євроклубівці привітали з Різдвом Христовим прихожан костелу та гостей, зробили спільну світлину на пам'ять.

Останнє оновлення на П'ятниця, 27 грудня 2019 10:26

« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »