Новини
Методична робота
Самоврядування
Пошук
| Історія повторюється..... |
|
|
| Євроклуб - Євроклуб "Ровесник" | |||
| Написав Administrator | |||
| П'ятниця, 03 жовтня 2014 00:23 | |||
|
Члени Євроклубу "Ровесник" під керівництвом викладача історії Шайдуліної С.М. підготували просвітницько інформаціну годину "17 вересня - 1939 р. - Звільнення- чи окупація" 17 вересня 1939 року в расках підписаного з нацистською Німеччиною таємного пакту Ріббентропа-Молотова, а формально під приводом захисту "єдинокровного" населення Західних України та Білорусії, радянські війська окупували східну частину Польщі. Окупація закінчилась за тиждень виходом на Західний Буг і Сян - Польща, як держава, вчетверте за свою історію перестала існувати.
|
|||
| Останнє оновлення на Понеділок, 06 жовтня 2014 07:58 |






