26 березня 2013 року в Любомльському професійному ліцеї за ініціативи Ради міністрів учнівської республіки та президента – Кондзеровської Дарії проведено круглий стіл на тему «Екологічна культура молоді».
З метою превентивного виховання учнів ліцею, формування міцних правових знань та певних моральних норм поведінки, уміння використовувати теоретичні знання в різних життєвих ситуаціях, з 4 по 8 лютого у ліцеї пройшов тиждень права.
Гостинно відкрились двері Любомльського ліцею перед делегацією із дружньої Польщі – дирекцією, викладачами і учнями Спілки школи заводової і ліцею м. Влодави.
Педагогічні працівники Любомльського професійного ліцею прийняли активну участь в конкурсі на кращі сценарії виховних заходів, присвячених Святу першого дзвоника та випускного вечора у системі ПТО, організованому редакцією журналу «Профтехосвіта».