Новини
Методична робота
Самоврядування
Пошук
| Вогонь скорботи в серці на віки |
|
|
| Бібліотека - калейдоскоп подій | |||
| Написав Administrator | |||
| П'ятниця, 21 листопада 2014 00:00 | |||
|
Пам'ять - нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок написано криваво-чорним кольором. Одна із них голодомор 1932-33 років. 20 листопада в ліцеї відбувся виховний захід присвячений пам'яті жертв Голодомору «Вогонь скорботи в серці на віки» Провела захід бібліотекар Козир О.О. Ведучі ознайомили присутніх з трагічною сторінкою історії українського народу 1932-1933 рр., з'ясували причини голодомору, його наслідки. Розповідь супроводжувалась мультимедійною презентацією, звучали «Реквієм» Моцарта, відеокліпи на пісні О.Білозір, Т. Петриненка. Присутні вшанували пам'ять людей, що загинули в часи сталінського режиму, ще раз осмислили досвід і трагічні уроки минулого, усвідомили цінність людського життя. Такі заходи виховують в учнів особистісні риси громадянина України, патріотизм, людяність та повагу до тих, що відійшов у вічність. Говорячи словами О.Міщенка «Мертвим нікому довіритися, крім живих, - і нам треба так жити тепер, щоб смерть наших людей була виправдана щасливою і вільною долею нашого народу». Мільйони людей, які загинули у 1932-33 роках голодною смертю, не можуть безслідно розчинися у часі і просторі. Про них пам'ятатимемо ми, хто вижив, їх діти та онуки.
|
|||
| Останнє оновлення на Вівторок, 25 листопада 2014 16:11 |






