Новини
Методична робота
Самоврядування
Пошук
| Євроклубівці за чисте довкілля!!! |
|
|
| Новини ліцею - Новини ліцею | |||
| Написав Мохнюк О. П. | |||
| П'ятниця, 22 березня 2019 15:42 | |||
|
Рада міністрів учнівської республіки й члени Євроклубу «Ровесник» долучилися до екологічного флешмобу та 21 березня прибрали територію парку ім. Саманти Сміт і Костелу Святої Трійці. Хлопці і дівчата зуміли почистити прилеглу територію, займалися опорядженням костелу, мали велику приємність поспілкуватися з відомою любомльською художницею Наталією Блонською, яка опікується цією культовою спорудою. На завершення, спробували пограти на органі, який розміщений на кліросі у костелі. Учні приєдналися до заходів із збереження пам’ятки архітектури національного значення, виявивши свою громадянську позицію і повагу до культури інших народів.
|
|||
| Останнє оновлення на П'ятниця, 22 березня 2019 16:09 |































