Пишемо диктант національної єдності PDF Друк
Написав Литвинюк Т. Я.
Понеділок, 11 листопада 2019 14:55

8 листопада 2019 року відбувся ХІХ Всеукраїнський диктант національної єдності, який був  започаткований у 2000 році Національною суспільною телерадіокомпанією України. Захід присвячується Дню української писемності та мови.

До написання радіодиктанту приєднуються люди зі всієї України, у тому числі з окупованих територій, та з різних країн світу. Традиційно приєдналися до нього й учні Любомльського професійного ліцею, зокрема учні 13 та 23 груп.   Учасники не просто  перевірили власну грамотність, а насамперед  взяли участь у масштабниому  національниому флешмобі, основною метою якого є єднання навколо мови.

Останнє оновлення на Середа, 13 листопада 2019 09:24