Незабутня екскурсія PDF Друк
Написав Козир О. О.
П'ятниця, 24 січня 2020 15:05

У нашому ліцеї вже склалася  добра  традиція : щорічно лідери учнівського самоврядування  відвідують цікаві місця України.  Новорічно - різдвяні свята  завершились цікавою поїздкою наших учнів до чарівного міста Луцька.

Подорож розпочалася  з екскурсії у зоопарк. Щире захоплення викликали екзотичні тигри, страуси, верблюди, леви, мавпи.

Не менш цікавим, особливо для хлопців, було відвідання Волинського  музею бойової техніки, можливість ознайомитись з різноманітними  військовими машинами. Особливо зворушили експозиції, присвячені подіям в АТО.

Наступним місцем зупинки була одна з найцікавіших туристичних принад міста - знаменитий будинок з химерами на березі річки Стир, більш відомий як Луцький будинок скульптора Голованя.

Жодна подорож до славетного Луцька  не обходиться без відвідування розважального комплексу «Порт Сіті», де всі мали змогу  вибрати розвагу до душі: боулінг, ролики  чи просто насолодитися запашною кавою.

Родзинкою екскурсії став перегляд музичної комедії «Різдвяна ніч» у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка.  З перших хвилин захопила неперевершена гра акторів, чудова постановка, музичне оформлення, чарівна атмосфера театру.

Море позитивних емоцій, яскравих фотографій та веселих спогадів залишаться в пам`яті учнів.

Останнє оновлення на П'ятниця, 24 січня 2020 15:31