Конкурс юних читців PDF Друк
П'ятниця, 15 березня 2013 00:00

5 березня 2013 року відбувся обласний конкурс юних читців, присвячений 199 –ій річниці від Дня народження Т.Г.Шевченка. Учениця ліцею Олена Стоянович (15 група, кравці) гідно представила наш навчальний заклад серед 17-ти інших. Вона майстерно виконала уривок з поеми Т.Г.Шевченка «Відьма». Глядачів захопили щирість, артистизм, уміння володіти поетичним словом, талановитість учениці. Вона зайняла 1 місце і була нагороджена грамотою управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації та книгами творів Т.Г.Шевченка . Щиро вітаємо з перемогою і бажаємо нових успіхів!

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 березня 2013 15:38