1-го вересня в Любомльському професійному ліцеї PDF Друк
Середа, 03 вересня 2014 00:00

1-го вересня в ліцеї відбулося святкування Дня знань. Для когось навчальний рік, що починається, є першим в ліцеї, для когось останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково незабутній і хвилюючий своєю святковою атмосферою.

Цьогорічне свято відзначалось піднесеним патріотичним настроєм. Усвідомлення того, що не всі навчальні заклади України змогли відчинити двері учням і студентам, що країна переживає нелегкі часи сповнювало серця присутніх сумом і в той же час вірою, що ми здолаємо всі труднощі.

Першим привітав учнів і педагогічний колектив директор Дутко В.М. Першокурсникам побажав успішного навчання в оволодінні обраною професією, висловив сподівання, що майбутнє нашої країни у надійних руках. Директор нагородив почесними грамотами учнів, які проходили виробничу практику в ПДЗОВ «Супутник», що на березі озера Світязь.

Від імені гостей з вітальним словом звернувся радник Любомльської РДА Моніч В.В.

Звучали слова привітань від класного керівника нинішніх першокурсників Хропот Г.С., майстра в/н Трохимук С.А.

З батьківським благословенням та настановою звернулася мама Бондарович Л.А.

Лінійку вели учні Чуб Юлія (25 гр.), Мисюрина Сергій (33 гр.) і заступник директора по НВР Мохнюк О.П.

Під час звучання гімну прапор підняли Лобова Юлія (25 гр.) і Гнатюк Михайло (31 гр.)

Після урочистого відкриття нового навчального року розпочався урок із символічною назвою «Україна - єдина країна». Для учнів перших курсів урок проводився в актовій залі ліцею. Свою гордість за обрану професію та навчальний заклад висловила учениця 1-го курсу групи кравців Оніщук Ольга.

Останнє оновлення на Четвер, 11 вересня 2014 08:55